Na predaj zdvíhacie magnety – zdvíhacie neodýmové bremenové magnety a transportné neodýmové magnety, ktoré slúžia na prenášanie, prepravu všetkých feromagnetických bremien s ťažnou silou až do 3000 kg.
Zdvíhacie magnety sú vhodné na manipuláciu s plochým a kruhovým profilom bremena, ale aj na výpalky, kovové diely, stavebné komponenty či šrot.
Bremenové magnety sú ideálne pre jednoduchú, rýchlu a bezpečnú manipuláciu bez potrebnej elektriny a sú najvýkonnejšie magnetické zdvíhacie zariadenia s ručným ovládaním, ideálne na obsluhu a začlenenie k obrábacím strojom, páliacim a rezacím zariadeniam, v skladoch a veľkoobchodoch s hutným materiálom, v zlievárňach, oceliarňach, lisovniach a všeobecne pre ľahkú, rýchlu a bezpečnú manipuláciu. Neodýmový magnet je veľmi vyhľadávaný aj pre hľadačov pokladov “magnet fishing” kde za pomoci lana sa hľadajú kovové predmety v jazere alebo rieke.

Pri zakúpení magnetov je potrebné dbať hlavne na bezpečnosť a pozorne si prečítať varavania a riziká spojené s užívaním magnetu !

Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

KOŠÍK

close